ÎNCHIDE

POSTURI DISPONIBILE

Ești o persoană ambițioasă, energică și orientată către rezultate?

Vrem să te cunoaștem!

URS România caută Area Sales Manager Sud pentru Departamentul Certificări Personal.

Candidatul ideal este:

-   organizat și atent la detalii

-   pasionat în tot ceea ce face

-   orientat spre eficientizarea activității și a relației cu clienții

-   flexibil, adaptabil și cu ințiativă

-   comunicativ și cu bune abilități de negociere și vânzare

-   capabil să organizeze și să coordoneze activități specifice;

Dacă te regăsești în profilul descris, URS România va investi în tine iar tu ne vei răsplăti prin deschidere la a acumula cunoștințele și cel mai important: vei contribui activ la succesul departamentului nostru.

RESPONSABILITĂŢI:

-  realizarea obiectivelor cantitative și calitative anuale ale departamentului

-  creșterea continuă a portofoliului de clienți URS România

-  participarea activă la procesul de implementare a strategiei URS România

SE OFERĂ:

-  pachet salarial atractiv: salariu fix, comision, tichete de masă, bonusuri de performanță, decontarea a 1/3 din concediul de odihnă (în limita a 6.000 lei)

-  instruiri permanente pe diverse divizii de activitate

-  infrastructura adecvată de lucru

- mediu de lucru plăcut, în care contează exclusiv performanța

La URS România, suntem în permanență în căutare de oameni ambițioși, optimiști, muncitori - care întrunesc Valorile noastre. Dacă te numeri printre ei, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău pe cariere@urscertificari.ro.

Contact Rapid

Verificare Certificat

SAU

Ultimele știri

19 Septembrie 2017

MADORA CHEMICALS SRL alege serviciile de certificări URS România Mai mult

03 August 2017

Înscrie-te acum! Ultimele 9 locuri pentru cursul de stivuitoriști din 16 August - Piatra Neamț Mai mult

25 Iulie 2017

Curs de Specializare Fochist clasa C – București, 14 August 2017 Mai mult

x

Atenție!

Error text